AQUAREEF MOBİL

AQUAREEF Mobil uygulamasını ücretsiz indirebilir ve cihazlarınızı yönetebilirsiniz. Uygulama ile cihazınıza uzaktan kablosuz erişin ve kontrol edin!

Gün Simülasyonu

AQUAREEF cihazlarınıza istediğiniz ayarlarla simüle edebilir ve otomatik işlem tanımlayabilirsiniz. Ayarları diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

AQUAREEF cihazlarınıza istediğiniz ayarlarla simüle edebilir ve otomatik işlem tanımlayabilirsiniz. Ayarları diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.
Ayrıca birden fazla cihazınızı tek bir armatür gibi kontrol edebilirsiniz.

Paylaşım Platformu

Popüler ve en son yapılan simülasyon ayarlarını, görüntü ve içeriklerini paylaşabilirsiniz.

Popüler ve en son yapılan simülasyon ayarlarını, görüntü ve içeriklerini paylaşabilirsiniz. Böylelikle tüm PRO4 kullanıcıları ile tecrübelerinizi ve yaratıcılıklarınızı paylaşabilir veya onların paylaşmış oldukları simülasyon verilerini kendi akvaryumunuzda simüle edebilirsiniz.

previous arrow
next arrow
Slider

AQUANet Wifi ile Tekil ve Çoklu Kontrol

AQUANet ile Hiçbir Ek Donanıma İhtiyaç duymadan armatürünüzün tüm özellikleri elinizin altında, Dahili Wifi Modemi sayesinde Mobil Cihazlarınız ile hızlı ve kolay kullanım imkânı sağlar. Ayrıca İkinci haberleşme modülü sayesinde birden fazla armatürünüzü tek bir armatür gibi programlayıp, eş zamanlı kontrol edebilirsiniz

Anlık Par ve Güç İzleme

Armatürünüzün ayarlarının anlık güç tüketimini ve standart armatür yüksekliğinde (35 cm) su seviyesinde elde edeceğiniz PAR değerlerini yaklaşık olarak size bildirir.

Pratik Kullanıcı Ara Yüzü

Kullanıcı Dostu Ara yüzü sayesinde Hızlı ve Kolay Kullanım imkanı Sunan AQUA REEF Mobil Uygulama ile Her şey Tek Tıkla Elinizin Altında

AQUAShare Kullanıcı Mod Paylaşım Platformu

Hazırlamış Olduğunuz Gün Simülasyonlarında Elde Ettiğiniz Tecrübe ve Görselleri diğer Kullanıcıların İnceleyip kendi sistemlerine yükleyebileceği kolay ve hızlı bir platform, Böylelikle Diğer kullanıcıların kurguladıkları gün simülasyonlarını hem de onların paylaşmış oldukları görseller ile elde ettikleri başarıları deneme fırsatı bulabileceksiniz. Puanlama sistemi ile paylaşım yapan kullanıcıların deneyimlerini puanlayabileceksiniz.

AQUALink ile Kolay Kurulum

Cihazının Ev Ağı üzerinden Kontrolü için gerekli ayarlamaları tek tıkla yapmanızı sağlayan AQUA Link ile kesintisiz internet ve kontrol deneyimi sunar

Cihaz Bilgisi

Ürününüzün Seri Numarası, Modeli, Garanti Başlangıç ve Çalışma Süresini detaylı bir şekilde görebileceğiniz, ayrıca web sitemiz üzerinde cihaz sorgula kısmında cihazının teknik servis özgeçmişini görebileceksiniz

Alıştırma Periyodu

Akvaryum veya aydınlatma değişiminden kaynaklanan geçiş dönemlerine canlılarınızın adapte olmasına yardımcı olmak için tasarlanmış bir ile altı hafta arasında gün gün ışık gücünü istediğiniz değerlere yaklaştırarak ortam koşullarına adapte olmasını sağlar. Böylelikle akvaryumunuzdaki canlılarda kasma ve stres oranları azaltılmış olur. Ayrıca başlangıç diatom süreçlerinin sancılı geçmesini önler.